02 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İptal Edilmeyen ve Ücret İadesi Yapılmayan Satış!

08. 04. 2013 de vermiş olduğum bisiklet siparişimi, ertesi gün 09. 04. 2013 de iptal ettim. Daha önce de defalarca yazılı ve telefon ile iletişime geçtiğim hepsiburada bana ürünün direkt tedarikçi firma tarafından kargolanacağı için gönderip göndermediği veya teslim edilip edilmediği konusunda kendilerinden bilgi aldıktan sonra iade işleminin tamamlanacağını belirttiler.

Neredeyse 1 ay oldu ve hepsiburada bir tedarikçisine ulaşıp durum hakkında bilgi alamadımı yani? Teslimatın gerçekleştiğini ispatlamasını değilse ücretinizi ödemeyeceğim diyemiyor mu tedarikçisine. 19 Nisanda 1751541 şikayet numarası ile burada yine durumu anlattım ama klişe yanıt dışında bir daha ne arandım nede sorunum çözüldü.

Gökhan 60 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Gökhan K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön