21 Aralık 2015

Hepsiburada.com İndirim Çeki Kullandırılmaması!

Hepsiburada.com'un sadık bir müşterisiyim. İlk defa bana verilen bir hediye çekini kullanmaya çalıştığımda ise bin bir çeşit zorlukla karşılaştım. 100 TL bir alışverişe tanımlanan 25 TL'yi kullanmak istediğimde ve toplam tutarım 124 TL olduğunda tutarın 119 TL'ye düştüğünü gördüm. Müşteri hizmetlerini satın almayı yapmadan aradım.


Tutarın KDV hariç olması gerektiğini belirttiler. Sitede satış tutarları KDV dahil mi dedim, evet diyorlar. Çekte de bu şekilde bir madde yok diyorum. Olabilir ama kullanımı bu şekilde diyorlar. Çekim de yer alan dipnotlarda hiç bu şekilde bir ibare olmaması sadece bu tarz çekleri kullandırmamaya yönelik. Şikayetimi algılayamayan müşteri hizmetleri ise ironik.

Savaş 71 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Aralık 2015

    Sayın Savaş S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TZX-946-63968 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön