05 Şubat 2015

Hepsiburada.com Imei No Yanlış Olan Telefonu Fatura Etti!

21.05.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan satın almış olduğum Gigabyte gs202+ model telefonum arızalandı ve arıza servisine vereceğim sırada kesilen faturadaki IMEI no ile teslim edilen kutu ve telefonun arkasında yazan IMEI numarasının birbirini tutmadığı anlaşıldı.


Yetkili servis tarafından tarafıma ücret iadesi yapılacağını 27.01.2015 tarihinde öğrendim. 29.01.2015 tarihinde Hepsiburada.com çağrı merkezinden kayıt bıraktım. Fatura geldi ancak halan yanlış IMEI No. Yazıyor.


Aynı sıkıntı daha önce telefonu servise teslim edeceğim sırada da yaşanmıştı. Hepsiburada gibi güvenilir bir sitenin fatura konusunda böyle bir hata yapması güvenimi sarstı. Bir daha asla Hepsiburada.com'u kullanmayacağım.

Özlem 1.429 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Şubat 2015

    Sayın Özlem Ö. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan MHY-587-95643 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön