08 Ağustos 2016

Hepsiburada.com İlgisizliğiniz Size Olan Güvenimi Ortadan Kaldırdı

Yaklaşık 10 gün önce Hepsiburada.com adlı siteden 6 parça ürün satın aldım. Ürünler söz verilen süre içerisinde teslim edildi. Bu konuda müteşekkirim, ancak gelen kargo paketini açtığımda karşılaştığım manzara adı geçen siteye karşı tüm güvenimi yıktı. Paket içeriği olarak kargolanan ürünlerden 2'si hariç hepsinin paketleri açık ve yırtık idi. Sayın çalışanlar paketleri adeta hunharca katletmişler.


Ticaret yapıyorsunuz, insanları mağdur etmeyin ya da dalga geçmenin bir anlamı yok. Satılan ürünleri bedavaya da dağıtmıyorsunuz, sizden ürün alan herkes ürün bedelini ödeyerek alıyor. Tamam ben ürünü sattım parasını aldım, gerisini salla gitsin mantığı ile iş yapmışsınız resmen! Aldığım ürünleri hala kullanmadım, o kadar kötü bir görüntü ki baktıkça şahsımla alay edildiğini düşünüyorum ve size olan güvenimi her defasında sorguluyorum! Sayın Hepsiburada.com. Umarım bu şikâyet dikkate alınır.

Bilal 63 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Sayın Bilal D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MOQ-868-15730 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön