20 Eylül 2013

Hepsiburada.com İlgisiz Bir Firma!

Hepsiburada. com çok lakayt bir firmaymış bunu anladım. Buraya ikinci şikayet edişim. İlgileneceğini söyleyen firma aynı tas aynı hamam. Ya mesaja yanıt vermiyorlar. Ya da her attıkları mesajda ha bire form doldurtuyorlar. Sorunu çözmüyorlar. İlgisizler ve alakasızlar. Buraya ilk şikayetimde hemen göz boyaması gereği ilgileneceklerini söylediler ama nerede?

13. 08. 2013'te teslim alınan ve içinden aparatı eksik çıkan ürün için 14. 08. 2013'ten bu yana uğraşıyorum ama hala bu firma çözüm üretmiş değil. Çözeceklerini de sanmıyorum. Sadece müşterilerine şirin görünme için yapacağız, edeceğiz, çözeceğiz deyip geçecekler. Fazlasını beklememek lazım bu firma için!

Gürkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Gürkan S, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön