16 Mart 2013

Hepsiburada.com İadede Kargo Ücreti Ödetiyor!

Bebek bakım örtüsü ve son kullanma tarihi geçmiş bir kremi iade etmek üzere geri gönderdim. 2 ürünü ayrı ayrı takip edip 2'sini de iade aldıklarını ve ürünlerin ücret iadesinin de hemen yapılacağını belirten mesajlar geldi. Ancak ürünleri ayrı takip ettikleri için kargo ücretinden bahseden yok.

Hem kendileri sağlığa zararlı olan bir krem gönderiyorlar, hem de siz hata yapmışsınız gibi kargo ücretini iade etmiyorlar. Üstelik kremin sayfasına son kullanma tarihinin geçmiş olduğunu,herkesin buna dikkat etmesi gerektiğini belirten bir yorum yazdım, yayınlamadılar. Muhtemelen pekçok kişi EXP'in son kullanma tarihi olduğunu bilmediği için ürünü kullanıyor.

Serpil 34 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Serpil Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön