05 Şubat 2014

Hepsiburada.com İade Ürün Kargoda Bekliyor!

Ürün kapıma geldiğinde hiç almadan iade talebinde bulundum ve bir haftayı geçti hala kargo tarafından iade edilmedi. Yurtiçi Kargo en azından muhatap alıp mesajıma cevap verdi ve gecikmenin Hepsiburada.com dan kaynaklandığını söyledi. Hepsiburada.com mesajlarıma cevap vermiyor ve iade ettiğim ürün 8 gündür adresime yakın kargo şubesinde bekliyor.

Akin 47 Okunma

Cevaplar

  • Akin08 Şubat 2014

    Hepsiburada nın kurumsallığından değil, müşteri hizmetlerinin gerektiği gibi çalışmaması üzerine şikayet yazmıştım. Hepsiburada yı tek güvenilir yer olarak görürken ve 3 senelik müşterisi iken ilk defa tamamen vazgeçmek üzereyim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Akın G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QZX-290-26332 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön