20 Şubat 2013

Hepsiburada.com İade Kodu Gönderilmedi!

13 şubat 2013 tarihinde verdiğim siparişi 19 Şubat 2013 tarihinde teslim aldım. Kutuyu açtığımda gördüm ki içindeki ojeler (6 adet oje sipariş etmiştim ve kutuya öylesine atılarak gönderilmişler!) bana ulaşana kadar nasıl atılıp tutuldularsa kırılmışlar, hemen hepsiburada.com'u aradım önce iade değişim arıza formu doldurdum. Ama bu da yetmiyor. Kutuyu iade edebilmek için bir iade koduna ihtiyacım var bu olmadan gönderemiyorum.


Üzerinden 24 saat geçmiş olmasına rağmen doldurduğum form onaylanmadı ve ben öylece bekliyorum. Canları isterse onaylayacaklar. başka işimiz yokmuş gibi bekliyoruz! Çağrı merkezini arayıp şikayet edince de cevap hazır genel müdürlük çok yoğun. Yardım edin yardım!

Rana 25 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Rana E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön