01 Temmuz 2015

Hepsiburada.com İade Kabul Etmedi

Ben HTC sensation xe markalı cep telefonumu daha önce aynı arızadan dolayı 2 kez Hepsiburada.com'a gönderdim. Fakat ikisinde de aynı arızalar devam ederek geri geldi. Hatta 2.inci gönderdiklerinde telefonumun yenisiyle değiştirildiğini beyan ettiler fakat benim telefonum değiştirilmemiş.


Aynı telefonu değiştirdik diye bana geri göndermişler. Şimdi 3. sefer gönderdim. Bu 3 defa gönderim 1 yıl içinde oldu ve üst üste her aydır. Şimdi ben telefonumun iadesini istedim fakat kabul etmediler. Bana onarım olacak dediler. Ben yeni telefon gönderdik diyerek kandırıldım ve aynı arızadan 3 defa servise gönderdim. Ürün iadesi istiyorum.

Çağlayan 195 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Sayın Çağlayan T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CUC-116-44624 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön