13 Ekim 2015

Hepsiburada.com İade Aşamasında Yaşanan Problemler.

Hepsiburada' dan almış olduğum televizyonum arıza nedeniyle gittiği yetkili servisten ihmalkarlıklar neticesinde başka hasarlar alarak geri döndü. Bunun üzerine başvurum sonucunda servis incele raporu düzenlendi. Bunun üzerine Hepsiburada'da iade formu doldurdum ve ürünü servis raporu, faturası ve aksesuarları ile 5 Ekim 2015'de kargoya verdim. Bugün ürün bana tekrar kargolanarak kutuda servis raporu yok denilmiş. Kutunun içerisine bakmadan firma bana ürünü tekrar göndermiş. Müşteri hizmetleri süreci tekrar baştan başlatmamı iade formu oluşturmamı söyledi. Yaklaşık 1 aydır bu durumla uğraşmaktayım ve sürekli mağdur edilmekteyim. Müşteri memnuniyeti diye bir şey kesinlikle söz konusu değil.

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    Şikayetim uzun uğraşlar sonucunda geç de olsa çözüme kavuşmuştur.

  • Murat17 Ekim 2015

    Sorunum çözüme kavuşmadı. Ürün tarafımdan ikinci kez gönderildi, sonucunda da kargo bilgilerinde de teslim alınmadı olarak gözükmektedir. Bana ürünü geri gönderecekler büyük ihtimalle. Müşteri memnuniyeti diye bir şey kesinlikle bu firmada yok. Müşteri hizmetlerindeki kişiler sürekli oyalamakta ve çözüm üretmemektedirler! Garantisi devam eden ve yetkili serviste zarar gören sonucunda servis raporu düzenlenen bir televizyonu firma geri almamaktadır. Ve elimde garantisi devam eden bozuk bir televizyonla kalacak gibi gözükmekteyim. Tüketici hakları il hakem heyeti de olmak üzere tüm yasal haklarımı arayacağım!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Ekim 2015

    Sayın Murat K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NAL-542-57106 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön