29 Mayıs 2015

Hepsiburada.com İade

28 Mart 2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan bir kanepe siparişi verdim. Ürünü beğenmedim. Çok kalitesiz idi. Kolay iade ile iade ettim. Etmez olaydım. Ürünü iade ederken çok kalitesiz olduğunu, üstelik ayak parçalarının da eksik olduğunu belirten bir iletide gönderdim. Hepsiburada sanki ayakları eksik diye geri göndermişim gibi bana bu kez tekrar aynı ürünü gönderdi ama ben siparişi iptal etmiştim.


Bu nedenle kargodan ürünü almadım. Ürün halen kargoda bekliyormuş. Yine kolay iade için kodu kargo firmasına vermem gerekiyormuş. Firma elemanları ile yazışmalarımız sonucunda bu bilgiler verildi. Ancak kendi hatalarını düzeltmek kendilerine aittir. Halen tutarın kartıma iadesini bekliyorum.

Akın 236 Okunma

Cevaplar

  • Akın01 Haziran 2015

    Halen aynı kafa devam ediyor. Kargodan takip bilgisini benden istiyorlar. Şikayet edilen firma 2. ye dayanaksız olarak gönderdiği ürünü takibini neden benden istiyor. Bana bu yükü yüklemelerinin hiçbir mantığı yok. Kendi hatasının sonuçlarına kendisi katlanması gerekirken halen aynı kafadalar. En büyük satıcı firmanın bu kafada hareket etmesini anlayamıyorum. Acaba üst düzey yöneticilerin bu olaydan haberi var mı bilemiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Sayın Akın A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YVT-410-80059 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön