19 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hep Olumlu Yorumları Gösteriyor!

Hepsiburada. com'dan Kodlab Yayınevinin bir kitabını aldım kitap Rfid teknolojisini anlatan bir kitaptı. Fakat kitap rfid yerine daha çok ram, rom işlemci nedir gibi konuları anlatmış çok kısa bir yerde yani 400 sayfalık bir kitabın 70 sayfasını rfid anlatımına vermiş. Bende diğer alıcıların yorumları okuyarak büyük beklentilerle almasına mani olmak için yani kitabın içeriğinin çok kaliteli olmadığını anlatmak için başlangıç seviyesinin bile altında olduğunu anlatmak için yorum yaptım.


Yorumumda yazarı ve yayınevini aşağılayıcı hiçbir cümle kullanmadım fakat yorumumu yayınlamadılar. Artık hepsiburada'dan yorumları okuyup bir şey almayacağım. Güvenim zedelendi.

Harun 93 Okunma

Cevaplar

  • Harun28 Kasım 2013

    Hepsiburada yorumların hepsini yayınlamıyor

  • Harun15 Kasım 2013

    Ama hala yorumum yayınlanmamış ben sitedeki ürünlerin altında yapılan yorumların aldatıcı ve abartılı yapılmış ve ürünün içeriğinden daha çok sitenin güvenilir olduğundan hızlı olduğundan ve hep burada yapacağım gibi müşteriyi kandırmaya yönelik yorumlar olmuş.Bir daha sitenizden mecbur kalmadıkça alışveriş yapmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Harun K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön