29 Ocak 2014

Hepsiburada.com Hediye Paketine Güvenmekle Hata Ettim

Hepsiburada.com' dan hediye paketi yapılarak iletilmesi için sipariş verdim. Ürün elime hediye pakti yapılmadan ulaştı. Eğer direkt olarak hediye paketli bir şekilde iletilmesini isteseydim, zor durumda kalacaktım. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım ve hediye paketi talebimin gözükmediğini paylaştılar.

Ben de kendilerine kullanıcı panelinde gözüktüğünü söyledim ve ekran görüntülerini paylaştım. Herhangi bir sönüş olmadı mağdur oldum. Nasıl bir çözüm olacak bilmiyorum.

Ahmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet08 Şubat 2014

    Değerli müşterimiz Çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Soru (28.01.2014 15:58:23) : Bu durum ile ilgili ne zaman geri dönüş alabileceğim ? Cevap (29.01.2014 16:28:18 ): Değerli Müşterimiz, Hediye paketi bedelini dilerseniz hediye çeki olarak tanımlayabiliriz. Saygılarımla Soru (08.02.2014 09:34:55) : Hediye paketi tuatarımın çek olarak değil kredi kartıma iadesini talep ediyorum. Hem hizmet sunamıyorsunuz hem de sunamadığınız hizmetin bedelini bana hediye çeki olarak göndermeyi talep ediyordsunuz. Sormak istiyorum bu mudur müşteri anlayışı ?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Ahmet K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QEP-193-15237 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön