10 Şubat 2015

Hepsiburada.com Hediye Paketinde Fatura Gönderilmesi!

27 Ocak tarihinde Hepsiburada.com üzerinden bir yakınıma hediye göndermek istedim. Ürün 2 Şubat tarihinde teslim edildi. Gönderdiğim ürün için ekstra ücret ödeyerek hediye paketi yaptırdım ve fatura adresini teslimat adresinden farklı olarak kendi adresime gelmesini istedim. Ama hediye paketinin içine ürünün faturası da konulmuş sayelerinde rezil oldum. Bu yetmezmiş gibi yakınımı ziyarete gittiğimde giden ürün ile teslim edilen ürünün aynı olmadığını gördüm. Bunun üzerine 7 Şubat'ta müşteri hizmetlerini aradığımda verilen cevap fatura olmadan kargo firması teslim almıyor oldu. Daha önce de bu siteden alışveriş yapmıştım ancak bu hediye olayında beni çok mahcup ettiler.

Özgür 1.224 Okunma

Cevaplar

  • Özgür10 Şubat 2015

    Evet bilgilendirme yapıldı teşekkür ederim. Ancak çözülmeyen bir konu var faturaları farklı adrese istemem için tik işaretini kaldırmadığım söyleniyor. Ben bunu hatırlamadığım için hatayı kabul ediyorum. Ama anlamadığım siparişimin sonunda neden teslimat adresi farklı fatura adresi farklı gözüküyor. Bu konuda anlaşamıyoruz madem ikisi aynı adrese gidecek neden iki farklı adres var. Hediye olacak kişilerin fatura ile ilgili dikkat etmesini öneririm.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Şubat 2015

    Sayın Özgür T. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan MTC-731-50070 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön