14 Haziran 2016

Hepsiburada.com Hediye Paketi Olayının Kalitesizliği!

Sitenizden 1.276 liralık bir alışveriş yaptım tek kalemde. İki adet cep telefonu satın aldım ve bunlar ayrı kişilere hediyeydi. Hediye paketi için benden ayrı ayrı 5'er lira ücret kesilmesine rağmen tek bir paket yapılmış. Yapılmış ama öyle basit ve saçma bir paket ki bir kutu içerisine öylesine koyulmuş. Yani 5 liraya ben basit kağıt parçalarından harikalar yaratabilirim hediye paketi olarak.


Bu kadar sık alışveriş yaptığım yerden daha şık bir davranış beklerdim. Bu büyük özensizlik üstelik bu kadar yüklü alışverişe. Bir de kendi deponuzun içinde bir kargo şirketinin şubesi olmasına rağmen ve iyi bir anlaşmanız olmasına rağmen 1.276 liralık alışveriş için bana 14 lira kargo ücreti ödeme yaptırmanız gülünç oldu.

Özge 219 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın Özge O. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WKB-120-11394 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön