19 Şubat 2013

Hepsiburada.com Hediye Kitapları Siparişe Eklemiyor Seçmek Gerekiyor!

11 Şubat günü Hepsiburada'dan 356 lira tutarında alışveriş yaptım. Siparişlerin içerisinde 75,24 liralık kitap siparişi de vardı. Bu kitapları 10 lira hediye çeki ve Tarihin İzleri kitap seti için aldım. Ancak kargoda göremeyince bu kitapların siparişe eklenmesi gerektiğini öğrendim.


Bunu görmem zordu çünkü en altta yer alıyordu. Bunun üzerine Hepsiburada yetkililerine mesaj yazdım. 13 Şubat tarihinden beri mesajlarıma yanıt alamıyorum. Tarihin İzleri kitap seti hediye edilecekse siparişe eklenmesi gerektiği uygulaması bana göre yanlış. Her 75 liralık kitap alana direkt olarak gönderilmesi gerekir. Hepsiburada'dan bu kitapların siparişime eklenerek tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Devrim 41 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Devrim A. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Devrim22 Şubat 2013

    Hepsiburada.com sayfasında cevap verilmeyeli 9 gün, Sikayetvar.com sayfasında cevap verilmeyeli 3 gün geçti. Hepsiburada.com eskiden böyle değildi. Müşteri kaybediyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Devrim A. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön