10 Aralık 2014

Hepsiburada.com Hediye Çekini Kullandırmadı!

Eylül ayında uzun araştırmalar sonucunda bulduğum bir TV'yi 150 TL hediye çeki olması nedeni ile Hepsiburada.com'dan almaya karar verdim. Siparişin ardından hediye çeki uzunca bir süre tanımlama yapılmadı. Ardından bir bildirim geleceğini düşünerek bir süre kontrol etmedim. Geçtiğimiz gün tekrar kontrol ettiğimde, hediye çekinin sadece belli tarih aralığında geçerli olduğunu ve 150 liralık hediye çekimin geçerliliğini yitirdiğini söylediler.


Reklam ve kampanyalar için her gün onlarca mail ve SMS gönderen bu şirket, tamamen kötü niyetli olduğunu düşündüğüm bir şekilde hediye çekinin süresi dolmadan önce bir uyarı gönderme gereği duymamış. Güvenimi tamamen kaybettiler.

Orkun 113 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Aralık 2014

    Sayın Orkun Y. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan JHL-788-22076 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön