15 Şubat 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekine Dilenci Muamelesi!

2012 Aralık ayı başında kazandığım 50+50 tl'lik hediye çeklerini verene kadar dilenci muamelesi gördüm. 500 küsur TL'lik alışverişimdeki 7 tl civarındaki ürün çok gecikti iptal ettim. Sorularıma cevap olarak aynı miktarda alışveriş yapın dediler. Yerine 100 tl'lik alışveriş yaptım. 30 TL yüklediler. Nedenini sordum, siz bunu kullanın kalanına bakarız dediler.

Kullanmadan üyeliğimi iptal edip ne kadar hediye çeki varsa kendilerine iade ettim. Tepe tepe kullansınlar. Ailemde, arkadaşlarımda, çevremde; hepsiburada neredeyse ben de oradayım bundan böyle.

Ayrıca şikayet değil amacım, sadece tanıtım. (Otomatik mesajları da komik sadece)

Volkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Volkan15 Şubat 2013

    Üyeliğimi sildiğim için ulaşamıyo olmayasınız sakın. Amacınız yardım etmek olsaydı 2 ay boyunca otomatik mesaj sisteminizle yaptığım onlarca mesajlaşmada yardım ederdiniz sanıyorum. (aslında sanmıyorum, ne kadar ederseniz artık) Sizden yardım istediğim yok zaten. Yaşadığım, gördüğüm, düşündüğüm yukarıda yazdıklarımdır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Volkan K. Şikayetvar.com üzerindeki bilgilerinizden üyeliğinize ulaşılamamıştır. Tarafınıza yardımcı olunabilmesi için sipariş numaranızı tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön