21 Şubat 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekimle Aldığım Ürün İptal Edildi!

İlk olarak Aralık'ta 200 TL'lik alışveriş yaptım ve 1-14 Şubat tarihlerinde kullanabileceğim 30 TL'lik bir hediye çeki elde ettim. Bu çeki 5 Şubat'ta bir ruj ve bir kitap satın alırken kullandım. Kitabım teslim edildi fakat ruj hala tedarikçi firmadan bekleniyordu.


Ruju hediye edeceğimden 14 Şubat'ta siparişin tedarik süreci konusunda soru sordum, birkaç gün nadir de olsa gecikebileceği söylendi. Bu yüzden bekledim ama 20 Şubat'ta hala değişiklik olmadığından tekrar soru sordum. Sipariş ben istemeden iptal edildi. Geri ödeme yapıldı ama hediye çekimin önemli bir kısmını kullanamamış oldum. Çeki geri istediğimi belirttim fakat siparişiniz iptal edildi diye bana zaten bildiğim şeyi söylediler.

Elif 35 Okunma

Cevaplar

  • Elif26 Şubat 2013

    Hepsiburada.com geç de olsa problemimi çözmüştür ve hediye çekimin kullanamadığım kısmını geri ödemiştir. Yollanan mailde de gecikme için özür dilenmiştir. Ben de kabul ettim ve hediye çekimle alışverişimi tekrar yaptım. Böyle bir durumun tekrar yaşanmaması halinde Hepsiburada.com'dan yaptığım alışverişlerime devam edeceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Elif Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Elif Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön