19 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekimi Tanımlamadı!

Hepsiburada.com'dan 51636159 sipariş numarasıyla bir buzdolabını 1499 TL'ye aldığım sırada bir kampanya yapılmıştı . 1000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL çek verilecekti.


Hepsiburada.com 1. çeki kampanyada belirtilen tarihte (9 ağustos) yüklediler ve kullandım. Sıradaki çeki ise 9 eylülde yüklemeleri gerekiyordu ben bir kaç gün bekleyeyim dedim ve 12 eylülde mesaj çektim ancak bana aynı gün mesaj çekilerek çekimin yüklendiğini ve zamanının geçtiği söylendi.


Kampanya şartlarına göre çekin 9 eylül ile 15 eylül tarihleri arasında 300 TL alışverişte kullanılması gerekiyordu.yani kullanmam gereken tarihler arasında bana tarihin geçtiği söylendi. Böylesine kurumsal bir firmadan hatasını düzeltmesini rica ediyorum.

Özcan 40 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Özcan K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön