31 Ekim 2013

Hepsiburada.com Hediye Çekimi Sildi!

Hepsiburada.com' dan aldığım baymak klima ürünü aldığım tarihte üzerinde 100 TL hediye çeki verileceği yazıyordu. Kargo geldi baktım kargoda ne çek var ne başka bir şey mail yazdım dediler ki hediye çekiniz taa fii tarihinde adınıza tanımlanacaktır. Tamam dedik bekledik, ekim ayında bulunduğumuz ayda bana verdikleri tarihe girdiğimde hediye çeki 50 TL idi, bugün yani tekrar girdiğimde o bile silinmişti.


Ekimin son günü olduğu halde kardeşim sizin yaptığınız düpedüz insanları saf yerine koymak madem size para sayıldı gönderirsiniz hediye çekini taa 3 ay sonraya çek sistemde tanımlanmaz! unutuldu mu da silinemez, hiçbir alışverişte böyle olmaz. Zahmet edin de sisteminize yazdığıma, bir telefon açıverin. .

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • Murat08 Kasım 2013

    Hepsiburada dan alışveriş yapmayın yaptırmayın..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2013

    Sayın Murat E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön