01 Eylül 2015

Hepsiburada.com Hediye Çeki Yanıltmacası

Hepsiburada.com'dan 50+50+50=150 liralık üç hediye çeki kazandım. Belirli tarihlerde kullanabileceğim söylendi. Buraya kadar sorun yok. Bugün kullanmak istediğimde ise 50 lirayı kullanmak için en az 400 liralık bir alışveriş yapmam gerektiği ortaya çıktı.


Ürünü satın alırken Screenshotu almıştım, aşağıda ekliyorum. Bu 400 liradan orada hiç bahsetmek zahmetinde bulunmamışlar, tam bir yanıltmaca. Yani 150 liralık çeki kullanmak için 1200 liralık daha alışveriş yapmamı bekliyorlar, daha çok beklerler. Maalesef bu "kandırarak üç kuruş daha kazanma" zihniyetinden kurtulamadıkça Hepsiburada.com daha çok müşteri kaybeder.

Di 57 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın Dilek G. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan GNU-785-68361 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön