20 Mart 2013

Hepsiburada.com Hediye Çeki Verilmiyor!

(28952106) numaralı siparişim ile 2-3 mart kampanyasından faydalanarak 500 tl üstü cep telefonu siparişi ettim. Gelen telefonun Refurbished(yenilenmiş, sıfırlanmış) ürün olduğu kanısına vardığım için geri iade ettim ve etmeden önce müşteri hiz. görüştüm çek kampanyasındaki hakkımın saklı kalması için ne yapabilirim dedim.

İade talebinizi para olarak değil ödeme kuponu olarak tanımlarsanız hakkınız saklı kalır, ödeme kuponunuzu sitemizde başka alışverişlerinizde kullanabilirsiniz dendi. Aynı bilgiyi ikinci aramamda da teyit aldım. Bende ödeme kuponunu kullanarak ve kupon tutarı haricinde üzerine 700 tl daha alışveriş yaptım. 15 mart da ilk 50 tl si yatması gerekirken hala yatmadı bekliyorum.

Okan 123 Okunma

Cevaplar

 • Okan25 Mart 2013

  (28952106) numaralı siparişim ile 2-3 mart kampanyasından faydalanarak hak ettiğim çekler hepsiburada.com tarafından tarafıma tanımlanmıştır.Keşke bu kadar uğraşa gerek olmadan tanımlanmış olsaydı ve öncelik müşteri memnuniyeti dikkate alınmış olsa idi daha güzel olurdu. İnşallah aynı sorunu (68657334) nolu 500 tl üstü siparişimde 8-13 mart çek kampanyasından hak ettiğim çekler tanımlanırken de yaşamam.Teşekkür ederim.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mart 2013

  Sayın Okan Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Okan21 Mart 2013

  Hepsiburada mail aracılığı ile bana şu bilgiyi vermiş. "Her siparişte dönemindeki kampanyadan 1 kez yararlanılabilir. 68657334 nolu siparişinizin tarihi 11 Mart 2013 dür. Belirtilen tarihte de hediye çeki kampanyamız olduğu için aşağıdaki koşullar dahilinde çek kazanırsınız.Her siparişte 1 çek kazanabilirsiniz. Dolayısıyla önceki kampanya için bir çek hakkınız olmayacaktır." Ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamamak için durumu bu hale getiriyorsunuz. Ben 2-3 mart da (28952106) numaralı siparişim ve 8-13 mart arası (68657334)nolu siparişimle iki ayrı kampanyadan iki ayrı alışverişim var.kampanya koşullarına hangisi uymuyor merak ettim doğrusu.. her ikiside 500 tl üstü alışveriş yapılmış ve her ikiside ayrı kampanya dönemlerinde alınmış.nasıl oluyorda 2-3 mart daki hakkımı alamıyorum böyle bir cevap olabilir mi ya?? Hakım olanı istiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Okan Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön