18 Haziran 2015

Hepsiburada.com Hediye Çeki Kullanımı!

Hepsiburada.com'dan alışveriş yaptım ve bu alışveriş tutarı sonunda belirli zamanlarda kullanılmak üzere 3 adet 50 TL'lik hediye çeki verildi. Hediye çeki kullanım zamanı geldi fakat koşullarda belirtilmeyen sonradan bazı durumlar eklemişler, sepetinize eklediğiniz ürünler Hepsiburada.com stoklarında varsa ve koşulları sağlıyorsa hediye çeki tutardan düşüyor, sepetinizdeki ürünlerde 1 tane bile farklı tedarikçi olsa ve koşulları sağlasa hediye çeki kullanımına izin vermiyor. Zaten Hepsiburada.com'un kendi stoklarında sizin istediğiniz ürünler çoğunlukla yok, pazarlama taktiği altında size fazladan ürün aldırıyor sırf hediye çeki alabilmeniz için, istediğiniz bir üründe kullanamazsanız ne işe yarar?

İbrahim 149 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim18 Haziran 2015

    Hediye çeki kriterlerini sağlayabilirsiniz ama ürünü bizim tedarikçimiz satıyor, o yüzden hediye çekini kullanamazsınız demeniz inanın çok komik, hepsiburadaya yakışmadı.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Haziran 2015

    Sayın İbrahim T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TOS-409-12839 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön