27 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Hediye Çeki İadesi!

Hepsiburada dan kazandığım hediye çeki ile alışveriş yaptım, fakat aldığım ürünler uygun olmadığı için ürünleri 22.05.2013 tarihinde kargo ile iade gönderdim. 23.05.2013 te ürün iadelerimi hepsiburada teslim aldı fakat hediye çekimin iadesini tarafıma halen daha yapmadılar, telefon ve maille hepsiburada ya konuyu iletmeme rağmen iadem hala yapılmadı.


Hediye çekimin son kullanım tarihi 31.05.2013 olduğunu ilettim ve aciliyetini belirttim fakat her attıkları mailde geri ödemeniz sıraya alınmıştır, iadesi yapılacaktır şeklinde bilgi veriliyor. Konunun çözülmesini istiyorum.

Dicle 24 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sayın Dicle K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Dicle28 Mayıs 2013

    Hepsiburada'dan halen daha bana bir bilgi verilmedi. Yazılan şikayetlere otomatik olarak mesaj gönderiyorlar fakat çözüm için hiçbir çaba göstermiyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sayın Dicle K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön