03 Ocak 2015

Hepsiburada.com Hediye Çeki Haksız Uygulaması

Hepsiburada.com'dan yaptığım alışveriş ile 25 TL hediye çeki kazandım. Bir sonraki alışverişimde bu çeki kullanarak alışveriş yaptım. Ancak almış olduğum ürünlerden birisini iade edince iade tutarından çek tutarı düşüldü. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede değişim talep etsemde kabul edilmedi.

İnsanlara belli bir miktar alışveriş yaptırarak çek verip ve bunu daha sonra geri almak mantıksız. Çünkü internetten görmeden dokunmadan alışveriş yapıyorsunuz. Bu nedenle de iade edilip yeniden alışverişte çek kullanılmaması haksızlık. Müşteri temsilcisi gönderdiği mesajda çek tanımlandı diyor ama aktif değil.

Barış 1.012 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Ocak 2015

    Sayın Barış G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CPV-554-16237 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön