07 Haziran 2016

Hepsiburada.com Hasarlı Ürünün İadesinin Yapılmaması!

Aldığım ayakkabı satıcı firma tarafından hasarlı gönderildi ve iade etmek üzere geri gönderdim. İade kodu veya hasar tespit tutanağı olmadığı için ayakkabı firma tarafından tekrar bana gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradım hasar tespit tutanağı almamı söyleyerek beni kargo firmasına yönlendirdi. Kargo firması problemin kendisinden kaynaklanmadığı için tutanak tutmadı.


Bunun üzerine 6 kez daha müşteri hizmetlerini aradım her seferinde hatanın kargo firmasından değil satıcı firma tarafından olduğunu söylememe rağmen tutanak diye beni yanlış yönlendirdiler. Satıcı firmayla iletişime geçtim iade kodu alırsam ürünü iade edebileceğimi söyledi.


Bu sırada ürünün iade süresi geçse bile gidip gelmesinden dolayı geçen zamanda iadenin kabul edileceğini söyleyen müşteri hizmetleri şimdi de bana iade kodu vermiyor. İlk defa bu siteden alışveriş yaptım bir daha asla yapmam!

Gizem 49 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Haziran 2016

    Sayın Gizem I. Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RVM-810-46594 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön