04 Ekim 2016

Hepsiburada.com Hasarlı Ürünü İade Almıyorlar.

Hepsiburada.com'dan Samsung S6 telefon siparişi verdim. Ürün 30.01.2016 tarihinde adresime geldi. Yurtiçi Kargo yetkilisi ile birlikte ürünü kontrol ettik ve ürünün ekranında üretim hatası olduğunu tespit ettik. Ancak kargo yetkilisi, firma olarak böyle bir uygulamalarının olmadığını söyleyerek hasar tespit tutanağı tutmak istemedi. Bunun üzerinde iade talebinde bulundum. Ürün Hepsiburada.com firmasına gitti. İnceleme sonucunda iade talebim red edildi. Gerekçeleri de hasar tespit tutanağının olmaması. Hasarlı ürün geliyor, teslim alırken tespit ediyorum ama hiçbir şey yapamıyorum. Yurtiçi Kargo tutanak tutmuyor. Hepsiburada.com iade almıyor. Herkes sorumluluğu üzerinden atıyor. Ürünün iade alınmasını talep ediyorum.

Aydın 100 Okunma

Cevaplar

  • Aydın08 Ekim 2016

    Müşteri hizmetleri bölümünden defalarca kayıt oluşturmama rağmen bir sonuca ulaşamadık. Üretimden kaynaklı hatanın bariz olduğu bir ürünü geri almamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ürünü tekrar bana geri gönderdiler. şimdi de servise gönderip işlem yaptırmamı istiyorlar. Sıfır olarak aldığım telefonu daha açmadan servise gönderiyorum. Ellerinde kalan hatalı ürünleri bu şekilde tüketiyorlar. Bu yorumlarımı okuyanlara tavsiyem Hepsiburada.com üzerinden özellikle elektronik ürün almayın. Sorun çıkarsa çözemezsiniz elinizde patlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Ekim 2016

    Sayın Aydın B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RQH-858-79442 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön