19 Aralık 2015

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün

Hepsiburada dan aldığım buzdolabını Horoz Lojistik elemanları olan 55 yaşlarında 1 kadın ile 1 erkek apartman girişine getirdiler. Ürün geniş olduğu için taşımakta zorluk olunca ürünü giriş katta bırakıp gittiler.


Samsung teknik servisi çağırdım. Gelen Samsung servisi koli de yırtık tespit etti. Yırtık kısımdan bakılınca vuruk ve ezilmeler de olduğu görüldü. Mali teslim eden Horoz Lojistik personelini aradım gayet kaba konuşarak gelemem kendiniz halledin dedi.


Ürün elime akşam saat 16:00' da ulaştı. Defalarca Hepsiburada.com' u aradım. Ancak ürün halen alınmadı ve apartman girişinde 7000 TL'lik dolap bekliyor. Bu mu profosyenellik? Çalınırsa ne olacak çok merak ediyorum! Tam bir hayal kırıklığı.

Metin 106 Okunma

Cevaplar

 • Metin12 Ağustos 2016

  Mağdur edilmedim. Ödemem tamamen iade edildi. Teşekkürler.

 • Metin11 Ocak 2016

  Bugün ayin 11 i halen iadem yapilmadı. Horoz Lojistik denen firmanın ezik buzuk getirdiği dolabın hasar tazminini benden yapmayı düşünüyor Hepsiburada. Ürünü kolisi bile açılmadan geri iade aldılar. Yazıklar olsun böyle firmaya. Bu mu doğan holding in müşteri memnuniyeti

 • Metin19 Aralık 2015

  Yahu ben bu ürüne para ödemişim. Ürün evime değil bina girişine bırakılmış. Evim 9. kat ama buzbolabı aparmanın kapısında. Dünden beri 10 a yakın aradım hepsiburadayı. Her görüştüğüm kişiye sorunu tekrar tekrar anlatıyorum ama ürünü adresimdem aldıramıyor koca Hepsiburada. Bu ürünü birisi çalsa gitse ne olacak Allah aşkında. Benim 3 günümü nasıl yersiniz? Eğer bu dolap bugün alınmassa tüm hukuki hakları kullanacağım.

 • Metin19 Aralık 2015

  Kesinlikle yardımcı olunmuyor. Ürün dünden beri binanın içinde bekliyor. Acaba çalındı mı diye gece 3 kere aşağı indim uyku uyuyamadım. Bugün de alım yapmayacağız dedi Yurtiçi Kargo. pazartesi günü alacaklarmış. Defalarda hepsiburadayı aradım halen ürünü almadılar. Beni 3 gündür mahfettiniz. Kesinlikle Hepsiburada.com dan beyazesya almayın.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Aralık 2015

  Sayın Metin C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MTP-709-28699 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön