15 Eylül 2017

Hepsiburada.com Hasarlı LED TV İade Almaması

Hepsiburada.com'dan 12560676 sipariş numarası ile almış olduğum Samsung LED TV, Aras Kargo tarafından bana ulaştırıldı. Ürünü teslim aldıktan sonra kutusunu açtım ve ekranın içten hasar aldığını görüp hemen kargo şirketini arayarak bildirdim. Onlar tutanağı tuttuklarını belirtip ürünü HB'nın vereceği kod ile iade etmemi istediler ve bende fotoğraflı şekilde "Kolay İade" yaptım. Ürün kargoda yaklaşık 10 gün bekleyip satıcı firmanın teslim almamasının ardından şubede kaldı. Bu esnada HB'da açtığım iade işlemi reddedildi. Yaptığım yazışma ve telefon görüşmeside bir sonuç getirmedi ve şu anda da süreç HB'danın "Bizden haber bekleyin" demesi ile duruyor. Ben ürünü HB'dan satın aldım ve onların bana bu ürünü sağlam ulaştırması beni kollaması gerekirken direk çaresiz şekilde ortada bıraktı. Şimdi ben almadığım, kullanmadığım bir ürünün parasını ödemiş durumdayım.

Yakup 812 Okunma

Cevaplar

  • Yakup17 Ekim 2017

    Talebimde, şikayetimde, iade isteğimde hiçbir şekilde Hepsiburada.com tarafından kayda alınmadı ve açıkça kandırıldım. Müşterisinin arkasında durmayan ve çözüm noktasında en ufak dahi bir adım atmayan bu firmadan bu saatten sonra hiçbir şekilde bir alışverişim olmayacak ve yakınımdakilerede yaptırmayacağım. Yaklaşık 1200 TL'mi gasp edip bana aldığım ürünü teslim edemediler. her şeyi geçtim 10 gündür fatura örneği istiyorum onu da göndermiyorlar. Biliyorlar tüketici haklarından haklı çıkacağımı başvurmamam için her şeyi yapıyorlar.

  • Yakup19 Eylül 2017

    09.09.2017 tarihinden beri ne bir dönüş ne de bir mesaj attılar. Çözüme dair, ne bir adım atıyorlar ne de zahmet edip mağdur olan müşterisini arayıp bilgilendiriyorlar. Buraya yazdıkları cevaba kendileri bile inanmıyorlar. Anlaşılan o ki parayı aldıkları için artık müşteri ile bir işleri kalmamış.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Eylül 2017

    Sayın Yakup Ba. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FVV-966-13348 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön