12 Eylül 2013

Hepsiburada.com Hala Kargo Gününü Bildirmediler!

Dün yazmış olduğum ve bana vermiş oldukları standart klasik başından savma cevaptan sonra hala bana kargoya verebilecekleri gün ile ilgili dönüş yapmadılar. İnanın çok gecikti. Bizi çok mağdur ettiler, 1 haftadır paramı kullanıyorlar ama ürünü kargolamadılar.


Ben bu siteden artık alışveriş yapmak istemiyorum. Hesabımın kapatılmasını istiyorum. Bunları bir daha görmek bile istemiyorum. Çevremdeki insanlara Hepsiburada.com'dan uzak durmaları konusunda uyarıda bulunacağım.

Hulusi 45 Okunma

Cevaplar

 • Hulusi12 Haziran 2014

  tatmin etmedi.

 • Hulusi16 Eylül 2013

  bu site asla bağlantı kurulmaması tavsiye edilir.

 • Hulusi13 Eylül 2013

  4 işgünü içinde teslim edecekleri ürünü 8 iş günü geçmesine rağmen henüz tedarik edemediler.nerden tedarik edecekleri ve ne zaman tedarik edecekleri belli değil.net bir gün veremiyorlar.bana her defasında klişe standart cevaplar vererek beni oyalıyorlar.aldığım cevaplar asla memnuniyet verici değil.ne yapacaklarına güvenemiyorum.aldığım ürünün fiyatı yükseldi.siparişi iptal etmek istemiyorum.acilen ürünün bir şekilde tedarik edilmesini ve bana gönderilmesini istiyorum.şiddetle şikayetçiyim.maduriyetimin misli ile giderilmesini talep ediyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Hulusi T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön