29 Haziran 2015

Hepsiburada.com Hala Gelmedi!

24/06/2015'te aldığım ürün hala kargoya verilmedi. Stoklarında olmayan ürünleri satarak insanları kandırıyorlar. 6 gündür bir ürünün kargoya verilememesi ne demek? Bu site ne çeşit tedarikçilerle çalışıyor çok merak ediyorum. Şikayet kaydı oluşturdum 3 gün önce bir insan evladı adam yerine koyup dönüş yapmadı. Bundan sonra Hepsiburada.com bitmiştir.

Deniz 128 Okunma

Cevaplar

 • Deniz10 Aralık 2015

  Çok yavaş çalışıyorsunuz tüm müşterilerinizi zamanla ali express kapacak

 • Deniz10 Temmuz 2015

  Sizden bir ürün aldım 8 günde çok geç olarak geldi ürünü aldıktan sonra bana özür olarak (fakire sadaka gibi) 25 TL bir hediye çeki verdiler boşa gitmesin diye oda ufak bir şey aldım (cep hoparlörü) bu üründe 7. güne girdik gelmedi. 8436060 sipariş kodu isterseniz kontrol edebilirsiniz. Merak ediyorum sadece benim ürünlerim mi en erken 8 günde geliyor yoksa herkese mi böyle hizmet veriyor Hepsiburada.com. Darı Sizin ciddi tedarikçi sorununuz var zaten alınan mal gelmiyor. Kargo şirketinizde ayrı bir rezalet size ulaşamadık Kadıköy şubesine bıraktık diyor telefonda dağıtımcı eleman şubeye gidiyorum ürün dağıtımcıda kaçta geleceği belli olmaz yarın gelin diyorlar. Sonuç hüsran!

 • Deniz09 Temmuz 2015

  Hepsi buradadan bir urun aldım 8 günde çok geç olarak geldi ürünu aldıktan sonra bana 25 TL'lik bir hediye çeki verdiler boşa gitmesin diye onunlada ufak bir şey aldım (cep hoparlörü) bu üründe 7. güne girdik gelmedi 8436060 şiparüş kodu isterseniz kontrol edebilirsiniz. Merak ediyorum sadece benim ürünlerim mi en erken 8 günde geliyor yoksa herkese mi böyle hizmet veriyor Hepsiburada.com?

 • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Haziran 2015

  Sayın Deniz D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PIO-763-52689 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön