11 Ekim 2014

Hepsiburada.com Haksız Servis Raporu!

Hepsiburada.com üzerinden LG Optimus G E975-Beyaz cep telefonu aldım. Çıkan güncelleme için sitede verilen 4446543 no'lu LG yetkili servisini aradım. Bu arada telefon kendi kendine de kapanıyordu. Güncelleme ile bu sorunun giderilebileceğini düşünüyordum. Çünkü telefon benim elim ayağım, tamire veremez idim.


LG Yetkili Servisi yardım için imei numarasını isteyerek sorguladı. Sorgulamada telefonumun yetkili servis ve distribütör garantisi dışında olduğunu öğrendim. Dolayısıyla garanti kapsamında hiçbir güncellemeden ve garanti kapsamında tamirden faydalanamayacağını büyük bir şokla öğrendim.


Bunun üzerine iade için Hepsiburada.com'a gönderdim ama üzerine bir de masraf çıkarttılar. Mağdurum.

Abdullah 1.491 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah12 Ekim 2014

    Üründe darbeye bağlı hasar var deniliyor. Hasarın ne olduğu bile bilinmiyor. Detay dahi verilmiyor. Ürünü iade edip değiştirmemek için bahane üretiliyor. Hepsiburada da buna müdahale etmiyor. Bıraktı Paralel İthalatcının eline.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Ekim 2014

    Sayın Savaş G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QPA-736-10841 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön