09 Nisan 2013

Hepsiburada.com Göndermedileri Siparişe Teslim Edildi Diyorlar!

Almadığım ürünü teslim edilmiştir şeklinde ifade etmekteler. İlgili siparişim içerisinde 4 parça ürün bulunmaktadır. Bu 4 parça ürün (2'si birarada olmak üzere toplam 3 teslimat şeklindedir. Bu teslimatların ikisi tarafıma ulaşmıştır. Diğeri ulaşmamıştır. Kingston 16GB Data Traveller USB 3. 0 Usb Bellek DT111/16GB)

10 gündür kargoya yönlendirilmiş şekilde durmaktadır. 4 ürün satın alınmış ancak 3 ürün gönderildiğini kayıtlardan görmektedirler. Ancak yine de firma ile yapılan yazılı, sözlü bütün görüşmeler sonuçsuz kalmıştır.

Israrla tarafımı yalancılıkla itham eder şekilde, ürünü teslim almışsınız demektedirler. Müşteri hizmetleri müdürüne de ulaşmak mümkün olmamıştır.

Çağrıhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Çağrıhan11 Nisan 2013

    Bugün itibariyle nihayet ürünü ulaştırdılar. Teşekkürler

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Çağrıhan A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön