08 Temmuz 2016

Hepsiburada.com Gönderilen Kutu Boş Çıktı!

Ayın 19.06.2016 tarihinde siparişimi verdim. Temmuz'un 1'inde evde olmadığımdan annem kargoyu teslim aldı. Ben iş çıkışı gece 00.00 anneme uğradım kargomu almak için. Kargoyu annemin yanında açtım! Kargo boş çıktı! Hepsiburada.com antetli ambalaj bandıyla paketlenmiş bir karton! Paktın içinden bir plastik kablo ve bir vida çıktı! Bugün akşam Polis'e bildireceğim ve bayram sonrası mahkemeye suç duyurusunda bulunacağım.


2 ihtimal var:
1. Tedarikçi firma boş kutu gönderdi ve bunu Hepsiburada.com kontrol etmeden paketledi ve bana gönderdi (düşük ihtimal)
2. Ürün Hepsiburada.com'a teslim ediliyor. Hepsiburada.com paketlemede çalışan personel bana boş kutu gönderdi! Bu da mantıklı!
Annem 72 yasında kadın, kargo geldiğinde açıp bakmaz. Benim eşyalarıma bu yaşıma kadar elini sürmedi sürmez de. Ben 50 liranın peşinde değilim! Haksızlığın peşindeyim!

Ertan 80 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın Ertan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QBI-843-47491 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön