15 Ocak 2014

Hepsiburada.com Gelen Ürün Farklı ve Kalitesiz

07/12/2013 tarihli 54744014 numaralı siparişim deki ürünlerden Mühlen Tarantel Para Kontrol Cihazı idi ( 369.34 tl ) fakat gelen ürün Speed Angel Detector II ( 331.88 tl ) ürünün vermiş olduğum sipariş olmadığının farkına vardığımda firmayı aradım ve gerekli kaydın alındığını söylediler fakat çözüm yok. Tekrar aradığımda bir kargo firmasının adı verilip bir numara bildirip ürünü kendilerine kargo ücreti ödemeden yollamamı istediler.

Fakat bir kaç gün sonra kargo firması alıcının ödemeyi kabul etmediğini söyledi ve ücretin tarafımdan ödenmesini kabul ettim. Fakat gerçek şoku bir müddet sonra hepsiburada.com dan gelen kargo kutusunu açınca yaşadım; ürün aynen geri gelmiş 053068**.

Sami 89 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sayın Sami A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XVW-486-36120 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön