21 Haziran 2013

Hepsiburada.com Garantisiz Cep Telefonu!

Hepsiburada.com dan aldığım 59964398 siparişimle ilgili; ürünüm aldığım ilk haftadan itibaren sorunluydu. Ürün yurtdışı cihazı ve garanti kapsamına alınmadı teknik servisten. Tüketici hakem heyetinden lehime karar çıktı. Hafta içinde tüketici mahkemesine başvurumu yaptım.

Artık Hepsiburada.com ile yasal yollardan hakkımı arayacağım. Ürünümün bedelini kurtardıktan sonra maddi tazminat davası da açacağım. Çünkü şirket teli olarak kullandığımı belirttim ve maddi zarara uğradım. Ürünümün para iadesini kesinlikle talep ediyorum. Değişim kabul de etmiyorum şu saatten sonra. Yasalardan haberleri yok sanırım. Sorumluların tümünü dava dilekçeme ekledim.

Atilla 42 Okunma

Cevaplar

  • Atilla18 Eylül 2014

    çözüme ulaştırılmadı. mahkemeye verdim çatır çatır paramı yasal faiziyle avukatlık,icra bedeliyle aldım. uzlaşmaya varmamaları kendilere 3 katına mal oldu ;)

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Haziran 2013

    Sayın Volkan Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön