13 Ekim 2016

Hepsiburada.com Garanti Kapsamında Sorun!

22 ay önce Hepsiburada.com'dan LG G3 model (IMEI 3541530****) telefon aldım. 1 yıldır aniden kapanıyordu. Garantiye göndermeden hemen önce ise telefon kapandıktan sonra şarj cihazına takmadan bir daha açılmama gibi problem oluşmaya başladı. Garantiye gönderdim. 3 hafta sonra garantiden biri aradı (0212 659 64 37) ve telefonda oksitlenme olduğunu ve bunun da kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Sıvıyla kesinlikle temas etmedi, çok dikkatli kullandığımızı söyledim. Görevli oksitlenme olması için sıvı temasına gerek yok dedi. Bende oksitlenme olması için hava ile bile temas etmesi yeterlidir dedim. Ama görevli anlamamakta ısrar edince 280 TL karşılığında tamir etmemizi onaylarsanız yaparız aksi halde olduğu gibi geri göndeririz gibi bir cevap verdi. Kesinlikle garanti kapsamında olması gerekir. LG Türkiye'yi aradım, LG garantisi olmayıp ithalatçı firma sorumludur dediler.

Aykut 80 Okunma

Cevaplar

  • Aykut25 Ekim 2016

    Ürünü servisten geri istedim. Ürün geldi. Hepsiburada ya gönderdim. Ancak Hepsiburada da aynı yere göndermiş ürünü. Kullanıcı hatası diye geri dönüş yapıldı. Danışıklı dövüş, resmen insanları kandırıyorlar. İthalatçı garantili ürün kesinlikle almayın. Herhangi bir arıza durumunda özel servis olduğu ve tüketici arızadan anlamadığı için tüketici hatası deniyor. Sıvı temasından dolayı oksitlenme var deniyor. Telefon şarj cihazına takılı olduğunda çalışıyor, şarjı çıkardığım zaman telefon kapanıyor. Oksitlenmeden dolayı olsa telefonun açılmaması gerekmez mi... LG den ve Hepsiburada dan son alışverişimdi. Hakkımı helal etmiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Aykut K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FDP-543-68038 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön