07 Mart 2013

Hepsiburada.com Garanti Belgesini Göndermediler!

01. 03. 2013 79324639 sipariş nolu televizyonumun arızası ile ilgli e mail aracılığıyla size göndermiş e mail ile gönderdiğim garanti belgesini mühürlü kaşeli ve renkli olarak e mailime çok acil olarak göndermenizi rica ediyorum. Gecikme olması halinde tv değişimi olmayacak gelen mesaj: Garanti belgeniz kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilecektir.


Samsung servisinin evrak bekleme süresi 5 gün bu süre aşıldığı zaman tv değişimi yapılmıyor. 04. 03. 2013 tekrar aradım gelen cevap. En geç yarın akşama kadar onaylı garanti belgeniz tarafınıza gönderilecektir. Yani 05. 03. 2013. halen gelmedi. 07. 03. 2103 halen bekliyorum. Gerekli yerlere şikayetimi yapacağım.

Ferdi 40 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mart 2013

    Sayın Ferdi E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön