07 Şubat 2014

Hepsiburada.com Faturamı Yine Göndermiyor

17 Ocak 2013 tarihinde HB'dan aldığım Dunlop CF 8000 marka koşu bandının faturası ısrarla bana gönderilmiyor. Konuyla ilgili olarak firmaya bildirimde bulunmamın üzerinden 2 hafta geçti. Hepsiburada tedarikçi firma faturayı kendilerine ulaştırınca gönderimin yapılacağını tekrarlayıp duruyor ancak tedarikçi firma (Finspor) faturamın kesilip Hepsiburada'ya yollandığını belirtiyor.


Vergi Usul Kanunu'nun 231. maddesi gereğince faturamın, siparişten itibaren en geç 7 gün içinde kesilip tarafıma ulaştırılması yasal zorunluluktur. Benim muhatabım; ödemeyi yaptığım HB firmasıdır ve dolayısıyla sorun kimden kaynaklanırsa kaynaklansın çözüm sağlama ve faturayı kullanıcıya ulaştırma yükümlülüğü de bu firmaya aittir.

Onur 83 Okunma

Cevaplar

  • Onur22 Şubat 2014

    Faturamı hala yollamadılar.

  • Onur10 Şubat 2014

    Ne zaman Hepsiburada ile bir problem yaşasam aynı şey oluyor: Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimizde işi sürekli yokuşa süren, mesajlarıma bazen cevap bile vermeyen, çok basit bir iş için bile aylarca bekleten kurum, ŞikayetVar'a yazar yazmaz çözüm üretiyor. ŞikayetVar iyi ki var, ama HB'nın kalite yönetiminde de bir sorun var.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Şubat 2014

    Sayın Onur Y. S, Faturanız 07.02.2014 tarihinde, e-posta yolu ile tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön