24 Kasım 2015

Hepsiburada.com Fatura İlgili Adrese Gönderilmedi!

7.11.2015 tarihinde verdiğim siparişimde kurumsal bir alım olduğu için faturanın ayrı gönderilmesi seçeneğini işaretledim. 9.11.2015 tarihinde ürün elime ulaştı ancak fatura tesliminin 2 hafta gibi uzun bir süreyi bulacağını öğrendim. Birçok talepte bulunarak faturanın kurumsal olduğunu ve bu nedenle acil olarak gönderilmesini istedim.


24.11.2015 itibariyle 2 haftalık süre doldu ve son attıkları mailde 2 hafta içerisinde teslim edilmemesi durumunda 2 hafta içerisinde kargo şirketi ile teslim edileceğini yazmışlar. İstanbul sınırları içerisinde posta gönderimini yapamadılar ve şu an beni mağdur ettiniz çünkü şirket 489 TL tutarındaki aldığım ürünün ödemesini yapmıyor.

Yasemin 30 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin'in Teşekkür Mesajı15 Aralık 2015

    Teşekkürler...

  • Yasemin27 Kasım 2015

    Ürün elime ulaştığı tarih itibariyle 18 gün geçti. Sabırla bekliyorum bakalım fatura gönderme rekorunuz ne olacak?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Kasım 2015

    Sayın Yasemin V. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QXT-443-35887 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön