20 Şubat 2013

Hepsiburada.com Farklı Renkte Gözlük Teslim Edildi!

Hepsiburada dan eşime görsellere bakarak siyah bir gözlük seçtik fakat ürün tesliminde şok olduk bizim beğendiğimiz renkte değilde beyaz bir gözlük gönderilmiş bununla alakalımı bilmem aynı kodla olan gözlüğü satıştan kaldırmışlar hepsi buradadan daha ziyade mağaza sahiplerinin bir art niyeti bu ama hepsi buradada müşterilerine sahip çıkmalı ve bu mağaza sahiplerine gerekli yaptırımları uygulayarak bizim mağduriyetimizi gidermelidir.

Ali 45 Okunma

Cevaplar

 • Ali28 Şubat 2013

  işte şikayet varın çözümü buyrun okuyun.. Hepsiburad​a.com Hepsiburada.com [email protected] Kime: [email protected] Yaşanan durumdan dolayı özür dileriz Konu hakkında sizlere yardımcı olamadığımız için özür dileriz Saygılarımızla,

 • Ali27 Şubat 2013

  lütfen hepsi arniyetli com sitesinin sorununuz çözüldü cevabını yayınlamayın çünkü sorun çözülmedi ürünü geri iade aldılar ama beni yeni ürünü göndermediler ayrıca bu ürünü kıbrısa gönderdikleri için birde gümrük parası ödedim oda ekstrası oldu gözlüğü sağlayan tedarikçi firma ya tutarsa diye elindeki bir gözlügü iteledi olan bizim gümrük parası ve kargo masrafına oldu soruyorum hepsiarniyet com yetkilisine benim bu ürün için ödediğim kargo parası ve gümrük parası ne olacak burda bunuda bir açıklarmısınız lütfen..

 • Ali27 Şubat 2013

  HEPSİBURA.COM KESİNLİKLE SORUNU İŞİNE GELDİĞİ GİBİ ÇÖZÜYOR AYRICA CANLI BİR MUHATAP BULAMIYORSUNUZ ROBOTİK CEVAPLARLA OYALAYIP DURUYORLAR ALLAH KİMSEYİ HEPSİBURADANIN ELİNE DÜŞÜRMESİN..

 • Ali27 Şubat 2013

  HEPSİKAZIKBURADA.COM Yanlış ürün gönderiyorsunuz (kasıtlı olduğunu düşünüyorum) kıbrısa bir sürü kargo parası artı gümrük vergisi vererek ürün alıyorum sonra değişim için gönderiyorum siz para iadesi yapıyorsunuz sorunu böylemi çözüoğyorsunuz böyle bir kurumu allaha havale ediyorum sanal korsandan betersiniz sizden yaptığım tüm alışverişlerde kazık yedim yazıklar olsun birde arkanızda kurumsallaşmış büyük şirket var diyecek laf bulamıyorum...yazıklar olsun binlerce defa lanet bu mesajı okuyan kurum çalışanı nezdinde tüm hepsiburada kurumuna......

 • Ali21 Şubat 2013

  Hepsi tribünlere oynamak sayın hepsi burada yetkilisi benim parasını aldığım ürün belli doğru ürünü gönderin teslimat süresinde yanlış gönderdiğiniz ürünü alın o zaman amacınızın sorun çözmek olduğunu analayacağım ve burdan sizden ve kurumunuzdan özür dileyeceğim ..

 • Ali20 Şubat 2013

  Kesinlikle sorunum çözülmedi bu ürünü ben kıbrıstan sipariş verdim kıbrısta yurtiçi kargo yok şayet müşteriye yardımcı olmaksa amaç, ürünü gönderdikleri kargo şirketinden (kıbrısa ait bir kargo şirketi) tekrar aldırırmaları gerekir çünkü benden kaynaklı bir problem değil hepsiburadanın sorumluluğu altındaki mağazanın artniyeti bu benim siparişi verdiğim ürün belli parasınıda ödedim bana doğru ürünü göndersinler bu teslim esnasında yanlış gönderilen ürünü bende gelen kargo yetkilisine teslim ederim sorun çözülmüş olur ..

 • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sayın Ali A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön