22 Ocak 2014

Hepsiburada.com Eksik Ürün ve Çözüm Üretemeyen Müşteri Hizmetleri!

9.12.13'te sipariş ettiğim 2 adet 10'lu paket şeffaf ayakkabı kutuları 2 adet 5'li paket olarak gönderildi. Bunun üzerine "eksik ürün formu" doldurdum ve akabinde 12.12.13'te başvurumun incelendiği ve eksik ürünlerimin bir hafta içinde gönderileceği bildirildi.

O bir hafta sonunda hala ürünlerim gönderilmediği için müşteri hizmetlerini aramaya başladım ve hala her hafta düzenli olarak arıyorum. Aldığım tek cevap ise haklısınız, not aldık. Ama sonuç yok.
Müşteri memnuniyetinden bu kadar uzak ve kurumsal itibarı bu kadar zayıf bir kuruluş olamaz. Resmen müşterilerini oyalayarak yıldırıyorlar ve bu şekilde haksız kazanç sağladıklarını düşünüyorum. Ortada iyi niyet yok.

Naile 48 Okunma

Cevaplar

  • Naile23 Ocak 2014

    Henüz bir çözüm üretilmiş değil...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Naile B, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ARX-186-93710 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön