21 Şubat 2014

Hepsiburada.com Eksik Ürün Teslimi!

26.01.2014 tarihinde Hepsiburada.com aracılığı ile TV siparişi verdim. Siparişimin kapsamında bulunan ve tv ile beraber gelmesi gereken 2 adet 3d gözlük tarafıma ulaştırılmamıştır. Bunun üzerine yaptığım şikayet başvurusu üzerine 04.02.2014 tarihinde tarafıma Hepsiburada.com dan "başvurunuz incelenmiş ürünler tedarikçiden talep edilmiştir.


Size bilgilendirme maili gönderilecektir."diye mail gelmiştir.O tarihten bu tarihe herhangi bir bilgilendirme yoktur. Olmamıştır. Elinde ürün olmadan ve olmadığı ürünü satmaya çalışan ve satan bu firma tarafından mağdur edildim. Hala daha bana cevap verilememektedir. Hepsiburada(yok).com dan şikayetçiyim. Gerekli mercilere bununla ilgili başvurmayı düşünüyorum.

Emrah 86 Okunma

Cevaplar

  • Emrah25 Şubat 2014

    Eksik ürün gönderimi ile ilgili şikayetimin üzerine bana tekrar eksik ürün gönderilmiştir.Hala şikayetçiyim

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sayın Emrah Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HOH-239-18483 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön