24 Eylül 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün, İlgisiz Müşteri Hizmetleri!

Yaklaşık 1 ay önce Hepsiburada.com' dan 2 adet ürün sipariş ettim. Ürün kutusu geldiğinde sipariş ettiğim ve kredi kartımdan ücreti çekilen ürünlerden biri kutuda yoktu. Şikayetimi müşteri hizmetlerine gerek telefonla, gerekse maillerle defalarca bildirdim ve sürekli 2 iş günü içerisinde sorununuzu çözeceğiz denilmesine rağmen sorunum çözülmedi.

İlk telefonumun üzerinden 20 gün ilk mailimin üzerinden 17 gün geçti ve en az 4 kez aradım 4-5 kez de mail attım. Önceden çok güvenerek ve defalarca alışveriş yaptığım bir siteydi ama hizmet kalitesini çok bozmuş. Sorunumu da çözmelerini bekliyorum.

Nalan 99 Okunma

Cevaplar

 • Nalan'ın Teşekkür Mesajı02 Ekim 2013

  Şikayetvar sitesine yazdıktan sonra çözüm süreci hızlandı. Sorunun çözüleceğine dair umudum kalmamıştı. Eksik olan ürünüm geldi. Yine de teşekkürler. Ayrıca şikayet var sitesine de teşekkürler.

 • Nalan27 Eylül 2013

  Şikayetim henüz sonuca ulaşmadı. Eksik gönderilen ürünün gönderileceğine dair bir mail aldım ancak ürünüm hala gelmedi. Geldiğinde mutlaka sikayetvar sitesinde yazacağım.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Nalan Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın Nalan Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön