10 Aralık 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi!

4 tane "Cosfer original gri döküm plaka 5 kg" satın aldım ve ödemeyi kredi kartından yaptım. Kargo olarak da Yurtiçi Kargoyu seçtim."Ürünlerin dördü de kargoya verilmiş" mesajı bilgisini almama rağmen bana sadece 3 tane teslim edildi.

Gönderilen faturada 4 tane yazılı. Hepsiburada.com dan eksik ürün bilgilendirme formu doldurdum ama bir hafta boyunca cevap alamadım. Müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu anlattım.

Birkaç gün içinde bana e-mail ile dönüş yapıldı. E-mailde ürünlerin kargoya verilmiş olduğu söyleniyordu. Şimdiye kadar olanlardan, Hepsiburada.com'un bu konuda hiç bir şey yapmayacağının ima edildiğini ve üzerlerine düşeni yaptıklarını sandıklarını düşünüyorum. Üründen ümidi kestim.

Atalay 87 Okunma

Cevaplar

  • Atalay13 Aralık 2013

    Her şeye rağmen mesuliyet kabul etmemekte ısrar ettiler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Atalay Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön