06 Kasım 2014

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi

15 Ekim'de Bulaşık makinesi ve Çamaşır makinesi aldım Hepsiburada.com'dan. Üç gün sonra bulaşık makinesi geldi fakat tam 22 gündür çamaşır makinesinden haber yok, hem ellerinde olmayan bir ürünü varmış gibi satıp 22 gündür kredi kartı limitimi bloke ediyorlar hemde herhangi bir çözüm asla üretmiyorlar.


Böyle onlarca yüzlerce insanı mağdur edip aldıkları paraları işlettiklerinden hiç şüphem yok. Ürünü iptal edip bir daha asla bu siteden alışveriş yapmayacağım. Günümüzde en önemli süreç satış sonrası iken Hepsiburada.com'a göre müşterinin bir toz tanesi kadar önemi yok. Hiç ama hiç yakışmayan bir politika.

Sema 318 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Kasım 2014

    Sayın Sema Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ABS-963-71647 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön