25 Haziran 2013

Hepsiburada.com Eksik Ürün!

İki aydan fazla zamandır aldığım gün bildirdiğim eksik ürünün tamamlanması talebim onay maili gönderilmesine rağmen karşılanmadı. Hepsiburada.com sitesinin güvenilirliğine inandım fakat bu kadar zamandır beklememe rağmen ne ilgi gördüm ne de cevap. Aldığım ürünün eksiğinin site tarafından tamamlanmadan, ürünü nasıl kullanmam beklenir bilmiyorum. Ama anlaşılan buradan alış-veriş yaparken iki kere düşünmek gerekiyor.

Seray 15 Okunma

Cevaplar

  • Seray09 Temmuz 2013

    şikayetim sonası basit bir mesaj dışında hiçbir şey görmedim. ne eksik ürün tamamlandı ne de başka bir bilgilendirme mesajı aldım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Haziran 2013

    Sayın Seray A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön