22 Şubat 2013

Hepsiburada.com Eksik Parça!

Aldığım ağırlık sehpasını ayakta tutması gereken 2 ayaktan biri kutunun içinden çıkmadı ve vida sabitleyici parçalardan biri de yanlış boyutta gönderilmiş. Güvenerek alışveriş yaptığım sitenizden bu durumun biran önce düzeltilmesini talep ediyorum. En azından gönderilmeden önce bir kez kontrol edilseydi bu kadar büyük bir parçanın yokluğu görülebilirdi kanısındayım.

Alkın 52 Okunma

Cevaplar

  • Alkın23 Şubat 2013

    Sipariş ettiğim birinci ürün gibi ikinci üründe de eksik parça sorununun yaşanmasına gerçekten hiç şaşırmadım. İlk olarak aldığım ağırlık sehpasının iki ayağından biri kutudan çıkmamıştı, şimdi de 50 kg. lık ağırlık setinin 1. 60 m. uzunluğundaki barı gelmedi. Gerçekten bu durumun nasıl yaşandığını anlamıyorum ve sorunun en kısa zamanda giderilmemesi durumunda direkt olarak tüketici maduruyetinden mali işlemlere başlayacağımı bildirmek istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Alkın A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön