26 Şubat 2013

Hepsiburada.com Eksik Aparat!

Codegen ultimix tablet satın aldım. İnternet üzerinde 5 farklı aparat görünmesine rağmen gelen üründen 4 aparat çıktı. Eksik aparatla ilgili müşteri temsilcisi ile konuştum. Bana eksik aparatın veya yeni bir tabletin gönderileceğini söylediler. Bunun üzerine tableti hepsi buradaya kargoladım.


Kargo geri döndüğünde aynı tableti bana sadece yanına eksik kabloyu koyarak geri göndermişlerdi. Fakat gelen aparat tabletin usb girişleri ile uyumlu değil. Hepsi burada çalışanları göndermiş olduğu kablonun tabletle uyumlu olup olmadığına bakmaksızın rastgele göndermiş bulunmaktadır. Tablet konularına hakim birilerinin çözüm için bana ulaşmasını beklemekteyim.

Seda 32 Okunma

Cevaplar

  • Seda28 Şubat 2013

    HEPSİ BURADA hala bana mail veya telefon yolu ile dönüş yapmamıştır

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Seda Y. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön